• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YURT DIŞI EĞİTİMİ
Öğrencilerimizden...
Kurumsal Eğitim
BİZ SİZİ ARAYALIM

   

SEVİYENİZİ TEST EDİN
Site Haritası

Öğrenci GörüşleriSerpil B., Yaş: 54, Elementary Öğrencisi
British Point yabancı dil eğitimi ve yurt dışındaki ücretsiz eğitim olanakları ile özellikle üniversite öğrencileri ve gençler için bulunmaz fırsatlar sunuyor.. Gerçekten öğrenmeye kararlıysanız British Point dil kursunu seçin derim.. Benim içinse, hızlı ve pratik ingilizce eğitimi gerekliydi çünkü bir süre yurt dışında kızımın yanında yaşamam gerekiyor. British Point bu anlamda bana yardımcı oldu. Güler yüzlü , özverili öğretmenleri ve gerektiğinde birebir eğitimleri ile (benimde gayretimle) sanırım istediğim şekilde ingilizce öğreneceğim. Giderek kendini yenileyen ve çağdaş bir eğitim sunan British Point dil kursu yönetimi ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum..

 ______________________________________________________________________________________

 


Erkan K., Yaş: 34, Intermediate Öğrencisi

Konularin tekrarı ve eksiklerin giderilmesi anlamında faydalı.bire bir öğretmen ilgisi daha anlaşılır ve konuların pekiştirilmesi için daha faydalı oluyor.derslerin kalabalık olmayan ortamda işlenmeside faydalı olmaktadır.bir ögretmen olarak fikirlerim kısaca boyledir.

 ______________________________________________________________________________________

 


Nalan D., Yaş: 21, Elementary Öğrencisi

British Point tesadüf eseri bulduğum bir kurstu ve kaydolduğumda alacağım eğitim ile ilgili ayrıntılı bilgilendirdiler ve bilgilendirdikleri ölçüde güzel kaliteli bir eğitim alıyorum. Fiyatı da aldığım eğitim ölçüsünde gayet uygun. Eğitimciler de konusunda uzman ve gerekli yardımı esirgemiyorlar. British Point ilk yabancı dil kursum ve çok memnun kaldım..  

 ______________________________________________________________________________________

  


Şenay K., Yaş: 35, Castle School Yurtdışı Öğrencisi

İngilizce öğrenme ve konuşmada  büyük sıkıntı yaşarken British Point Dil eğitim okulunuz sayesinde bu problemimi çözdüm.Gitmeden önce ve oradayken gösterdiğiniz büyük destek ve yardımlarınız için size teşekkür etmeyi kendime borç biliyorum.Yurtdışına gitmeden dil öğrenmenin nerdeyse imkansız olduğunu söylemek ve dil öğrenmek isteyenlerin mutlaka gitmesini tavsiye etmek istiyorum.Yolladığınız okuldan ve yanında kaldığım aileden çok memnun kaldım.Orada rahatsız olacak veya sıkıntı yaşayacak hiçbir problem yaşamadım.Benim İngiltere'ye gitmeme vesile olduğunuz,hem Türkiye'de hem de orada her daim yanımda olup destek verdiğiniz ve ingilizce problemime yardımcı olduğunuz için size tekrar tekrar teşekkür ediyorum.  

 ______________________________________________________________________________________Anıl M., Yaş: 20, Elementary Öğrencisi

British Point dil kursunu İnternet de gezinirken gördüm ve kapsamlı araştırma yaptım. Gerek kurs eğitimi ve ücreti olsun gerek yurt dışı olanakları çok cazip geldi. Aldığım eğitimden memnunum,Kursa başlamadan önceki durumuma göre bayağı gelişme gösterdim.
Eğitimciler konusunda uzman ve gerekli yardımlarda bulunuyorlar.
Çalışanlarda çok sıcak kanlı ve öğrencilerle ilgililer. 

 ______________________________________________________________________________________

 Yusa Y., Yaş: 34, Castle School Yurtdışı Öğrencisi
İnglizce her zaman öğrenmek istediğim bir dildi özellikle İngiltere'de İnglizce eğitimi almanın çok faydalı ve heyecan verici olacağını düşünüyordum internette araştırırken tesadüfen British Point adlı dil okulunu gördüm ve aradım fiyatları ve koşulları çok cazip geldi 3 aylık dil eğitimi programını seçtim ingilterede aile yanında kalacağımı söylediler vize işlemlerinde ve tercüme alanında çok yardımları dokundu bütün evraklarımı tamamlamama yardımcı oldular, İngiltere vizesini British Point dil okulu sayesinde rahatlıkla almıştım ailenin yanında kalacaktım kalacağım yer yemem içmem ve okul önceden British Point dil okulu tarafından hazırlanmıştı.Dil Eğitimimi ingiltere Brighton'da British Point ile anlaşmalı olan dil okulunda okuyacaktım, Brighton'a vardım bir taksiye bindim ve bana verilen adrese gittim Aile beni cok güzel bir şekilde kapıda karşıladı 3 ay boyunca onların bir aile ferdi gibi oldum sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek hakkım vardı gerçekten hayatımın en güzel günleriydi okuldaki hocalarda çok arkadaş canlısı insanlar 3 ayda herşey cok güzel geçti fiyatlar çok uygun İngiltere'ye geldikten sonra çoğu arkadaşla kendimi kıyasladım herkes bu fiyata nasıl geldiğime şaşırıyordu. Şuanda okulum bir ay önce bitti Londrada bir Türk restaurantında iş buldum buradada bir iş arkadaşıyla tanıştım kendisi dil eğitimi için Londra'yı seçmiş Türkiye'de başka bir dil okulu aracılığıyla gelmiş ama benim ödediğimden daha fazla sadece okul parası ödemiş kalacak yer de yok cocuk İngiltere'ye gidiyim de orada kendim ev tutarım düşüncesiyle gelmiş İngiltereye ayak bastıktan sonra arkadas 2 gün sokaklarda yatmış bana kendi ağzıyla anlattı bunları, suan birlikte calışıyoruz ben British Point calışanlarına cok cok minnettarım bana yardımlarından dolayı cok teşekkür ederim özellikle bana büyük moral sağlayıp destek çıkan Murat bey ve Derviş bey'e sonsuz saygılar Gercekten Güvenilir ve uygun fiyata İngiltere'de eğitim almak istiyorsanız British Point dil okulunu tercih etmenizi öneririm. 

 ______________________________________________________________________________________

 Emre A., Yaş: 24, St Giles International Yurtdışı Öğrencisi

British Point ile Londra'da çok iyi bir eğitimi olan ve bana kesinlikle çok şey kattığını söyleyebileceğim ST Giles isimli okula geldim. Bana herkonuda üstdüzey bir destek verdiler ve gerek evraklarımı hazırlamam gerekse ne yapabileceğim konusunda bana sonuna kadar destek oldular. British Point'in bu konuda çok tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Londadaki konaklamamı nasıl gideceğimi ne yapabileceğimi herşeyi tek tek ayarladılar. Aile beni çok güzel karşıladı tek bir sorun yaşamadım.Murat Beyi buradan ne zaman arasam yardımcı oldu. Şuanda eğitimimi tamamlamama yaklaşık 5 ay var. British Point'e kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Herşeyin olumlu sonuçlanması için ellerinden geleni yapıyorlar. Murat Bey ve Derviş Beye sonsuz teşekkürler. Bana bu iyi eğitimi sağlama organizasyonunda bulundukları için onlara minnettarım. Sayelerinde yabancı dilimi büyük ölçüde geliştirdim ve en başta kendime güvenim geldi. Bir çok arkadaş edindim ve büyük tecrübeler kazandım. Herşey için teşekkürler.

Sevgiler saygılar British Point Ailesi.
 

 ______________________________________________________________________________________

GÖRÜŞLERİNİ SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZLE PAYLAŞMAMIZA KATKIDA BULUNAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDER, VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETİN KENDİLERİNE EĞİTİM VE KARİYER HAYATLARINDA FAYDALI OLMASINI TEMENNİ EDERİZ. Kurumsal referanslarımızı görmek ister misiniz ?

 


SEVİYENİZİ TEST EDİN
BİZ SİZİ ARAYALIM

   

Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 24° 12°